У Рівному знову спідвей

Хто забув як виглядають гареві доріжки і спідвеїсти ті мають змогу понастольгувати на гонці ветеранів, яка відбудеться наступного тижня у Рівному.афіша спідвей

 

Спидвей возвращается в Ровно. Впервые в сезоне, – 4 октября 2014 года в честь 55-летия ровенского спидвея состоится Открытый Кубок Ветеранов.
Соревнования пройдут на мототреке с участием звезд непобедимого ровенского “Сигнала” Владимира Трофимова, Владимира Колодия, Анатолия Жабчика, Олега Немчука и Сергея Тершака.
Кроме того в гонке примут участие представители Червоногада, Полтавы, Вознесенска, Киверцов и Польши.
Вечно молодые ветераны напомнят о себе.

Начало соревнований в 15.00. Цена билетов – взрослый 25 грн, детский 5 грн.
Кроме гонки ярых болельщиков спидвея ждут не менее интересные события!!!

Программа спидвейного праздника:
13.00 – официальная тренировка
14.00 – автограф-сессия легенд ровенского спидвея (перед входом на мототрек) + возможность сфотографироваться со своими кумирами и на спидвейном мотоцикле
15.00 – открытие соревнований (прыжки парашютистов, байк-шоу, презентация спортсменов + выбор стартовых номеров)
15.20 – начало гонки (заезды ветеранов, выступления юниоров ровенской секции спидвея, показательные выступления мотокроссменов)
17.30 – финальные заезды Кубка Ветеранов + Мемориальный заезд в честь Виктора Ивановича Трофимова (с участием сына Владимира Трофимова и внука Виктора)
18.00 – Награждение победителей турнираВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети