У Рівному знову спідвей

афіша спідвей29 серпня 2015 на рівненському мототреці відбудуться чергові змагання зі спідвею. “Відкритий Кубок зі спідвею”.

У п’ятницю 21 серпня на Майдані Незалежності протягом цілого дня буде працювати виставка фотографій, присвячена історії непереможного «СИГНАЛУ» 80-х. Ретро-фотографії, мотоцикли, ветерани та зірки «СИГНАЛУ», а також почесні гості. Урочисте відкриття виставки заплановано на 11.00. Запрошуються всі любителі спідвею, а також журналісти провідних телеканалів і видань Рівненщини, які матимуть можливість поспілкуватися з ветеранами чемпіонської команди.

Організатор змагань – громадська організація «КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ».

Боротьбу за перемогу в Кубку поведуть чотири клуби: «СИГНАЛ-85» (Рівне), «ШАХТАР» (Червоноград), «ЛТАВА» (Полтава) і «РАЙДУГА» (Рівне), – команди, траєкторії яких перетиналися в командній першості Радянського Союзу. «РАЙДУГА» (Рівне), безумовно, є винятком, – дворазові бронзові призери СРСР передали естафету «СИГНАЛУ »на початку 80-х. Родзинкою змагань стане незвичайна сітка заїздів, а також склади колективів.

Враховуючи заслуги непереможного «СИГНАЛУ» в гонці візьмуть участь і ветерани. Також юніори та дорослі українські спортсмени, і, безумовно, сильні легіонери з Польщі.

Попередні склади команд:

«ШАХТАР» (Червоноград):
1 – Петро Федик (ветеран);
2 – Дмитро Мостовик (юніор);
3 – Андрій Кобрин (дорослий);
4 – Едвард Мазур (легіонер);

«СИГНАЛ-85» (Рівне):
5 – Володимир Трофимов (ветеран);
6 – Віктор Трофимов (юніор);
7 – Станіслав Огородник (дорослий);
8 – Павел Месьонц (легіонер);

«ЛТАВА» (Полтава):
9 – Бахтіяр Алієв (ветеран);
10 – Максим Росощук (юніор);
11 – Володимир Омелян (дорослий);
12 – Томаш Хжановскі (легіонер);

«РАЙДУГА» (Рівне):
13 – Сергій Тершак (ветеран);
14 – Станіслав Мельничук (юніор);
15 – Віталій Лисак (дорослий);
16 – Станіслав Бужа (легіонер);

Запасні (резервні) гонщики:
17 – Марко Левішін;
18 – Назар Федорчук;
19 – Анатолій Жадан (ветеран).

Регламент змагань :
Гонка буде проводитися по сітці з 20-ти заїздів. Нарахування пунктів у заїздах: 3 – перше місце, 2 – друге місце, 1 – третє місце, 0 – четверте місце. Перемагає команда, яка набрала за підсумками 20-ти заїздів найбільшу кількість очок. У разі однакової кількості пунктів у двох або більше команд розігрується додатковий заїзд, склад якого визначають організатори змагань (по одному представнику конкуруючих команд). У кожній з 5-ти серій буде проводитися заїзд ветеранів. Решта учасників будуть боротися за пункти для своїх команд між собою. Апогеєм стане заключна серія заїздів, в якій по черзі зійдуться представники всіх вікових категорій гонщиків (17-й – заїзд юніорів, 18-й – заїзд дорослих, 19-й – заїзд легіонерів, 20-й – заїзд ветеранів (пункти подвоюються)). Гонщик, який допустив фальстарт допускається до перезаїзду, але повинен буде стартувати з гандикапом у 15 метрів (позаду стартової стрічки).

Також під час змагань буде розіграно «Кубок MOGUL з мотокросу». Участь у турнірі візьмуть гонщики з Рівного, Луцька та Житомира.
Регламент змагань:
1 – півфінал-1, півфінал-2 (у фінал виходять гонщики, що фінішували на двох перших позиціях);
2 – заїзд останнього шансу (стартують гонщики з двох півфіналів; у фінал виходять гонщики, що фінішували на двох перших позиціях);
3 – фінал (6 гонщиків; заїзд проводиться в напрямку за годинниковою стрілкою).

Програма змагань:
14.00-14.30 – офіційне тренування гонщиків;
16.00 – Автограф-сесія за участю ветеранів непереможного «СИГНАЛУ», а також виставка фотографій;
17.00 – урочисте відкриття змагань (польоти планеристів, стрибки парашутистів, байк-шоу, вшанування зірок рівненського «СИГНАЛУ», презентація спортсменів);
17.15 – старт першого заїзду (заїзди за участю основних 16-ти гонщиків, старти мотокросменів);
19.15 – нагородження переможців змагань.

Громадська Організація “КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ” запрошує всіх любителів чорного спорту відвідати другі в цьому році змагання зі спідвею, – улюбленого спорту тисяч рівнян !!!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети