У Рівному знімають 10-й сезон відомого реаліті-шоу

міняю жінкуТелеканал “1+1” розпочав знімання десятого міжнародного сезону шоу “Міняю жінку”. Новий цикл популярного реаліті-шоу стартував із обміну Рівне-Камбоджа, який поставить питання: що важливіше в родині, матеріальне чи гармонія та любов? Про початок роботи над новим сезоном і труднощі співпраці з іноземними героями нашому сайту розповіла головний редактор “Міняю жінку” Олена Кричківська.

– Олено, чому у десятому сезоні ви вирішили знімати лише міжнародні обміни?

– Ми хочемо продемонструвати українцям, як живуть люди в різних країнах, що світ не настільки глобалізований, як ми думаємо. Ми стараємося знаходити родини в країнах, які ще зберегли свою самобутність, намагаємося залучати соціальні верстви, спосіб та стиль життя яких унікальний. Тому що середній клас у принципі всюди живе однаково. У них однакові пральні машини, однакові автомобілі, однакові роботи… Тож ми прагнемо давати в ефір контрастні обміни, намагаємося показувати представників незвичних професій, побут яких і світогляд яких кардинально відрізняється від українського.

– А хто за професіями учасники першого обміну Рівне-Камбоджа?

– У Рівному у нас дуже активна і дуже працьовита бізнес-леді: власниця торговельного комплексу і ресторану. Вона жінка, яка зробила себе сама і на своїх плечах тягне усю родину. Її чоловік теж працює, але більшою мірою перебуває, як то кажуть, за широкою спиною дружини.

У Сієм-Ріп у Камбоджі у нас родина, де жінка не працює. Та сім’я живе разом із дванадцятьма родичами у малесенькому будинку, де всі сплять і їдять на підлозі. Але при цьому у них панує буддистська гармонія, кохання і безмежне щастя.

– Які ще країни цього сезону покажете глядачам?

– У найближчих планах  – “тур” Азією. Плануємо поїхати до маленької країни, про яку ми всі знаємо дуже мало, – Монголії. Також дуже хочемо до Ірану, аби показати, як живеться жінкам у арабському світі. Окрім того, у нас буде і Європа, і Америка.

– Які труднощі  ви долаєте під час роботи з героями-іноземцями?

– Як мінімум, враховуємо ментальність героїв і долаємо мовний бар’єр. Уявіть, як складно у нас знайти перекладача з монгольської ? Він єдиний на всю Україну і нам його якимось дивом вдалося відшукати. А з кхмерської – камбоджійської мови, яка має 26 діалектів, в Україні всього троє… А взагалі зйомки міжнародного сезону потребують серйозної підготовки, але ми їй завжди раді.  Ми дуже чекали на цей сезон і щиро тішимося, що маємо можливість робити його навіть у такий непростий час.

За попередньою інформацією, десятий сезон “Міняю жінку” вийде 2015 року. Як і попередні цикли, він міститиме 12 епізодів.

Рімма Канівець, сайт “1+1”, фото групи Типове Рівне

П.С Подивитись ВІДЕО шостого сезону за участю пари зі Здолбунівщини можна тут.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети