У Рівному викрили ще один нечистий тендер?

Рівненське ТОВ «Елікон» виграло тендер на завершення будівництва будівлі під управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» підозрюють, що під час тендеру могла бути змова.
=

=

Адже на тендер окрім «Елікон» подавали свої пропозиції ще п’ять компаній. Проте в результаті обрали найдорожчу. Потенційна переплата 5, 4 мільйони гривень
Недобудова знаходиться по вулиці Драгоманова, 7. Кілька років її ніхто не експлуатує.
(фото – “За чесний тендер”)
Статутний капітал ТОВ «Елікон» – 14 тисяч гривень. Сума тендеру майже 17 мільйонів гривень.
Зауважимо, що кінцевим бенефеціаром є Приварський Сергій Юрійович. Ймовірно родич заступника голови Рівненської ОДА Приварського Юрія Юрійовича.
Начальник Рівненського міського управління капітального будівництва Сергій Кушнір не бачить нічого дивного в тому, що саме ця фірма виграла тендер.
«Всі заявники мали надати пропозиції із кошторисами, але лише ТОВ «Елікон» дотрималося цієї норми. Ми місяць часу втратили не зрозуміло на що. Вони (компанії – прим.ред) граються із тендерами, ціни занизили. Оскільки кошторисна вартість об’єкту майже 20 мільйонів. Більша частина вартості складає недешеве обладнання. Зокрема там мають облаштувати ліфт, комп’ютери, кондиціонери. А ще ж роботи масу потрібно зробити. То ж пропозиції свої надали по сумі, а як дійшла справа до підписання договору то визнали, що за такі суми це зробити не можливо. Принаймні, я так думаю»,- каже Сергій Кушнір
Проте  експерт громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук сумнівається, що фірми із досвідом не могли подати вчасно відповідні документи.
«У нас є підозра, яку ми перевіряємо, що могла бути змова, аби після закінчення аукціону взяти більшу ціну. Сумніваюсь, що фірми з величезним досвідом участі у закупівлях не змогли подати необхідні документи».


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети