У Рівному та Луцьку запрошують інкасаторів на роботу в ПриватБанк

приватбанкПівнічно-Західне регіональне управління ПриватБанку запрошує на постійну офіційну роботу водіїв-інкасаторів-охоронців. Спеціальна служба в комерційному банку вимагає відмінної фізичної форми та “чистої” біографії, словом без кримінального минулого.

Робота в найбільшому та найінноваційнішому банку України цікава та перспективна з повним соціальним пакетом. Ми чекаємо чоловіків із середньою технічною або вищою освітою, – каже керівник регіонального центру з підбору персоналу Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Андрій Гурський, – пропонуємо їм кар’єрне зростання, зарплату на 10% вищу, ніж в інших банках. Окрім постійного окладу, бонуси. Пропонована заробітна плата – 6 500 грн , дохід найкращих співробітників – 12 000 грн“.

Вимоги: наявність водійського стажу не менше ніж 3 роки, категорія В, дійсна медична довідка водія. Перевага для кандидатів, які служили в армії, та військовослужбовцям у відставці. Кандидати мають бути порядними, стресостійкими, відповідальними, організованими, працювати в команді та мати бажання вчитися.

Водії-інкасатори-охоронці відповідають за перевезення та інкасацію грошової готівки і цінностей, інкасацію та обслуговування відділень, банкоматів, терміналів і торгових точок. Також за проведення комплексу заходів з охорони та супроводу цінностей, що перевозяться, контроль технічного стану автотранспорту.

Із питань працевлаштування та додатковою інформацією можна звертатися за номером телефону +380937476720 до Гурського Андрія Миколайовича, Andrej.Gurskij@privatbank.ua.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Фінансова установа насьогодні обслуговує майже 14 млн індивідуальних клієнтів, 619 тис. корпоративних клієнтів, 610 тис. приватних підприємців. За даними на 1 жовтня 2015 року, активи банку становлять 241,809 млрд грн, регулятивний капітал – 22,3 млрд грн. Чистий прибуток банку за підсумками трьох кварталів 2015 року – майже 90 млн. грн. У регіональній мережі банку працює 2 178 філій і відділень, 7 266 банкоматів, 12 263 термінали самообслуговування.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети