У Рівному розкажуть як готелям і ресторанам використати альтернативні джерела енергії

7 серпня «Центр економії ресурсів» ВОГО «Фундація Розвитку Громад» за підтримки адміністрації готельно-ресторанного комплексу «СОФІЯ» вирушає до м. Рівне, де буде проведено вже п’ятий навчально-практичний тренінг з циклу «Енергозберігаючі технології природи» на тему «Енергія сонця: як готелям та ресторанам економити на гарячій воді та опаленні».

«Ми вирушаємо у місто Рівне, аби поділитися досвідом впровадження енергозберігаючих технологій. В наш час, коли гаряча вода стає розкішшю, представникам готельно-ресторанного бізнесу дуже важливо знати про альтернативні джерела енергії, про можливості, які нам надає енергія сонця, аби економити і підтримувати свій бізнес і робити його краще» –  говорить голова Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад» Роман Михальчук.

На тренінг запрошуються представники влади та місцевого самоврядування, власники готельно-ресторанного бізнесу, власники садиб (зелений туризм), представники ГО та ЗМІ. Тренінг відбудеться за адресою: Рівненський район, с. Велика Омеляна, вул. Дубнівська 4а, готельно-ресторанний комплекс «Софія» о 11.00.

 Участь безкоштовна! Тема тренінгу: «Енергія сонця: як готелям та ресторанам економити на гарячій воді та опаленні». Організатори: «Центр економії ресурсів» ВОГО «Фундація розвитку громад» за підтримки адміністрації готельно-ресторанного комплексу «СОФІЯ» в м. Рівне. Дата проведення: 07 серпня 2014 року (четвер) Час проведення: 11:00 – 13:00 (початок реєстрації о 10.45) Місце проведення: Рівненський район, с. Велика Омеляна, вул. Дубнівська 4а, готельно-ресторанний комплекс «Софія». Реєстрація на тренінг: пишіть нам на e-mail frgvogo@gmail.com або телефонуйте за номерами: +38 (067) 332 88 02, +38 (0332) 74 02 32. Програма тренінгу:  11.00 – 11.15 – Вітальне слово (Роман Михальчук – керівник «Центру економії ресурсів», ВОГО «Фундація розвитку громад») 11.15 – 11.45 – Принцип функціонування та переваги застосування енергозберігаючих технологій в ресторанно-готельному бізнесі: від теорії до практики. 11.45 – 11.55 – Кава-брейк 11.55– 12.25 – Практика поряд: про успішний досвід використання геліосистем у готельно-ресторанному бізнесі. 12.25 – 12.50 – Що таке “Зелений тариф” та його використання в готельно-ресторанному бізнесі 12.50 – 13.00 – Обговорення. Розіграш призів серед учасників.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети