У Рівному навчатимуть як стати лідером громадської думки

11 грудня в освітньому просторі InfoHub (м. Рівне, вул. Словацького, 3-А) відбудеться практикум «Як стати лідером громадської думки: позиціонування в соціальних медіа та робота зі ЗМІ». Навчальну сесію проводить громадська організація «Антикорупційний моніторинг» в рамках проекту «Університет громадянської активності» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

dsc_0170

До участі в практикумі запрошуються учасники громадських організацій, волонтерських об’єднань, ветеранських спілок. Перевага надається учасникам перших двох тренінгів «Університет громадянської активності», які прагнуть поглибити свої знання та навички.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити коротку реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/SWhz8IoyPD2guufa2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети