У Рівному громадські активісти оголосили «війну» проваллям у дворах

yami rivne (2)Мешканці житлового будинку №62А по вулиці С.Крушельницької у місті Рівне бідкаються, що стан асфальтного покриття на прибудинковій території перебуває у жахливому стані і потребує негайного відновлення. Але вже роки посадові особи ігнорують ганебний стан двору.

Обласний центр далеко не прикрашають такі «зразкові» дорожні покриття як біля арки будинку, або кришка каналізаційного люку, яка утворила провалля щонайменше на 20-25 см.

–                     Громадські активісти та представники громадської організації «Рівненський громадський контроль» виїхали на місце і зафіксували даний факт, – розповів громадський діяч, заступник голови ГО «Рівненський громадський контроль» Олександр Зайчук. – Ми звернулися до начальника управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому пана Бережнюка з проханням все ж повідомити мешканців будинку, коли поремонтують подвір’я, а місто почне перетворюватися у європейське.yami rivne (3)

Прес-служба ГО «Рівненський громадський контроль»

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети