У рівненській бібліотеці розкажуть як дешево мандрувати Європою

Ви давно мрієте здійснити фантастичну подорож Європою? Але на шляху до мрії виникають суцільні проблеми: захмарні ціни від туристичних фірм на відвідання хоча б однієї країни, страх перед самостійною подорожжю, “залізна візова завіса” і ще сотні подібних неприємностей? Якщо мандрівник в середині Вас вже не може терпіти цієї несправедливості, тоді МП Яскраво запрошує відвідати семінар “Самостійна подорож Європою: легко, дешево і з тонною вражень!”.

Тренінг проводитиме Ірина Соджак, керівник туристичних груп, викладач англійської мови та тренер Львівської Школи Конкурентних Рішень KI School.

На зустрічі відкриють секрети, як навчитись вдало обирати тур та як організувати подорож,  яка різниця між туроператором та турагентом,  як підготуватись до туру морально, інформаційно та матеріально, дізнатись про особливості пересування туристичних автобусів територією Євросоюзу, обрати “свій” варіант – самостійна подорож чи подорож з тур компанією. Для менш сміливих – про особливості подорожі автобусом з туристичною компанією, про те, як зробити її дешевою і отримати максимум задоволення від неї і про те, чому, кому, коли та куди варто подорожувати туристичним автобусом та які особливості організації подорожі.

Дата проведення: 15 жовтня, о 16:00.

Місце проведення: Рівненська обласна державна бібліотека (4 поверх), пл. Короленка, 6.

Тетяна Збаравська, медіаслужба МП «Яскраво»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети