У П’ятигорах на Здолбунівщині вже є інтернет

Головна проблема мешканців села П’ятигори, що у Здолбунівському районі, а також сусідніх сіл – вкрай погана дорога. Саме про це вони поскаржилися народному депутату Валентину Королюку під час зустрічі, яка відбулась 27 березня. Скільки вже було обіцянок з боку влади, а віз і нині там: між Богдашевом і Глинськом – баюра на баюрі.

Народний депутат пообіцяв втрутитися у проблему. «Так, в області багато доріг у незадовільному стані, але такого бездоріжжя, як П’ятигорах, відшукати важко», – зазначив він.

А поки належний ремонт дороги лише у перспективі, одну з проблем села народний депутат вже вирішив, про що і прозвітував перед громадою. За фінансової підтримки Валентина Королюка місцева публічно-шкільна бібліотека отримала доступ до мережі Інтернет. Відтак вчителі та учні матимуть змогу краще підготуватись до уроку. А бібліотекар Галина Зінчук завдяки всесвітній мережі вже створила брошуру про видатних земляків – уродженців села.

 

Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети