. У п'ятницю презентують новий клуб "Життєлюб" | Здолбунів City

У п’ятницю презентують новий клуб “Життєлюб”


klub7 серпня 2015 року
в Здолбуніському районному будинку культури відбудеться презентація  створення  центру соціальної активності літніх людей «КЛУБ ЖИТТЄЛЮБ».

Мета презентації – це  публічне  представлення концепції створення центру соціальної активності літніх людей «КЛУБ ЖИТТЄЛЮБ», в рамках проекту Громадської організації «Центр Поділля-Соціум» (м. Вінниця) «Освіта протягом всього життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Девіз центру соціальної активності літніх людей «КЛУБ ЖИТТЄЛЮБ»:

«З радістю та змістом!»

Привід для створення  центру соціальної активності літніх людей «КЛУБ ЖИТТЄЛЮБ» : допомога людям поважного віку у соціальній адаптації до сучасного ритму життя. Ця допомога полягає у  розширенні простору для спілкування, проведенні змістовного та інтерактивного дозвілля,  стимулювання соціальної активності людей літнього віку.

Очікувані результати  роботи  центру соціальної активності літніх людей «КЛУБ ЖИТТЄЛЮБ» – визначається як комбінація наступних чинників:

  • низька вірогідність хвороб;
  • високі можливості до активного способу життя;
  • участь в житті суспільства.

Таким чином, центр соціальної активності літніх людей «КЛУБ ЖИТТЄЛЮБ» – це шлях до гармонії, духовний розвиток у літньому віці, позитивні зміни в усіх сферах життя, які втілюються в конкретних кроках і практичних діях.

Початок презентації  об 11.00.

Адреса:  м. Здолбунів, вул. Незалежності, 41

Контакти: 2-23-42

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама