У пошуках втраченої землі

земля на роздачуЗдолбунівська сотня самооборони провела вивчення документів, якими виділялася земля в Здолбунівському районі протягом останнього десятиліття. Перша частина роботи стосується доби керування патріотів зразка 2007 року.

Наприкінці серпня в Здолбунівській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, в роботі якої традиційно взяли участь голови сільських рад району. Після розгляду питань порядку денного голова адміністрації Сергій Кондрачук запропонував у різному розглянути ще ряд питань, серед який – стан справ із виділенням сільськими ради земельних ділянок для учасників АТО. За словами очільника району, саме на Здолбунівщині ситуація із відведенням АТОвцям землі є найгіршою в області. З 209 заяв, які надійшли сільським радам від наших учасників антитерористичної операції, рішення щодо надання дозволу на розроблення проектів прийнято лише по 8 заявах! «Ганебна ситуація!» – насамкінець засідання колегії звернувся до сільських голів Кондрачук.

Про те, що землі в Здолбунівському районі для усіх воїнів-захисників не вистачає було відомо й раніше. Й апелюючи до сільських голів, які не можуть віднайти потрібних ділянок – районна влада має рацію. Але треба чесно сказати, що не всі теперішні сільські голови району причетні до того, що зараз не можна знайти необхідних гектарів, чи бодай соток, для учасників АТО. Справа в тім, що десятки гектарів землі було роздано владою Здолбунівського району ще задовго до того, як теперішні сільські голови були обрані на свої посади.

залізна НіколінаХто і кому роздавав землю Частина перша – рік 2007 й читати тут.

У 2007-му році районна влада без жодних сумнівів та докорів сумління безжально по відношенню до мешканців району роздала десятки гектарів землі. Землі, яка зараз так необхідна нашим хлопцям, що повернулися з війни, і якої фізично може не вистачити всім. Але ті, хто роздавав землю у 2007-му про це мовчать, цього не бачать. Їх більше турбує відсутність квітів на врученні нагород…

ЗАКЛИКАЄМО УСІХ, ХТО БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАВ ЗЕМЛЮ У 2007 РОЦІ, А ОСОБЛИВО ПАТРІОТІВ, ВОЛОНТЕРІВ, ДЕПУТАТІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ, ПОВЕРНУТИ У ВЛАСНІСТЬ РАЙОНУ СВОЇ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЛЯ ЇХ ПОДАЛЬШОГО РОЗПОДІЛЕННЯ МІЖ УЧАСНИКАМИ АТО.

Р.S. У наступних матеріалах ми розкажемо про землю, роздану за часів керування районом Любомира Кінаха, Миколи Євчука, Віталія Шуля. Окремі матеріали підготуємо по землі, розданій за роки керування містом Ігоря Ольшевського.

Антикорупційний комітет Здолбунівської сотні самооборони Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети