. У парку культури знищують декоративні ліхтарі | Здолбунів City

У парку культури знищують декоративні ліхтарі

розбиті ліхтарі (4)Хуліганська черга за відсутності відеоспостреження, патрулів і загального рівня культури мешканців, дісталась і до парку культури на мікрорайоні Цементників у Здолбунові.

Фото Олександр Бондарчук

розбиті ліхтарі (3) розбиті ліхтарі (2) розбиті ліхтарі (1)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Вільям

    А де патруль самооборони?Чи то просто піар був і підготовка впригнути у владний тітанік?

  • #39

    На тому посьолку завжди жили якісь мяко кажучи “нехороші” люди.(Мова не за всіх,але є просто “унікали”) Цей факт вкотре доказано!

  • disqus_VeONkWv0qS

    Ну на рахунок “нехороших людей” ,є вони скрізь і у Вас під носом. А от патруль!? Це питання лишається загадкою, на скільки я розумію там є основний охоронець ” влади і порядку”- пан Кінах. А пан Нечипорук, який являється дільничим на селищі, то взагалі прикре непорозуміння в пагонах. Йому краще бухнуть після роботи чим затриматись і навести порядок на дільниці. А взагалі прикро, що нашій молоді подобається жити в ГАВНІ…

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама