У ОДА з’явились аргументи для перевізників

Зустріч з перевізниками ініціював очільник Рівненщини Олексій Муляренко у зв’язку із ситуацією, що склалася із підняттям цін на перевезення.

 «Обурення людей та сотні скарг на підвищення вартості перевезень стали приводом для цієї зустрічі. Ми з повагою ставимося до самостійної політики підприємців формувати тарифи на перевезення. Але наші обрахунки говорять про те, що ви встановлюєте не завжди економічно-обґрунтовані тарифи», – звернувся заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко до перевізників.  

Так, дійсно, підстави для підняття ціни на проїзд є. Це і  здорожчання пального, цін на автозапчастини, збільшення податкових нарахувань. Але є розумні межі. Якщо одні перевізники підняли ціну до 60 копійок за пасажиро-кілометр, то в деяких випадках вона сягає аж до 1 гривні.

Нині в Здолбунові частина людей з маршруток вже пересіла на залізничний транспорт. До того ж, може побільшати «незаконних» перевезень, переконані в РОДА.

«Якщо заробітна плата піднялася, то пенсія і стипендія – ні. Тож ви повинні врахувати і соціальну складову населення», – додав начальник управління інфраструктури  та промисловості РОДА Федір Місюра.

На конструктив власників маршрутів налаштував і президент «Союзу перевізників України» Валентин Демчук.

У результаті домовленостей Рівненській ОДА вдалося заключити із перевізниками «джентльменську» угоду – на міжміських маршрутах тариф має бути встановлений у межах 60 копійок за пасажиро-кілометр. Приміром, з Рівного до Сарн проїзд має зрости з 40 до 50 гривень. До Березного ціну квитка підвищать з 35 до 42, до Костополя з 15 до 20 гривень.

Таким чином, вартість проїзду власники маршрутів пообіцяли встановити вищу максимум на 20-30 відсотків.

Прес-служба Рівненської ОДА

Від ЗС: Було би здорово ПОБАЧИТИ ті ОБРАХУНКИ від ОДА, щоб розуміти ЕКОНОМІКУ галузі, а не слухати що хтось з кимось про щось ДОМОВИВСЯ. Сподіваємось там є і пасажиропотік обрахований і сума податків, сплачених із НАЙМАНИХ працівників, а заодно можна порівняти як змінювалась ціна на перевезення коли ПІДНІМАЛАСЬ ціна на ПАЛЬНе і коли ЗНИЖУВАЛАСЬ. Дуже добре що є перевізники і вони розвинули цей напрямок, особливо на Здолбунівщині, але здається і досі “джентельменські угоди” заміняють економічний розрахунок, електронний квиток чи хоча б звичайний.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети