У Новосілках скоро буде нова дорога

26 травня голова Здолбунівської РДА відвідав Новосілківську сільську раду, де скоро буде нова дорога. Ось що про цей візит написав сам голова на своїй сторінці у фб:
Сергій Кондрачук - Google Chrome 27.05.2016 174436

“Сьогодні відвідав Новосілківську сільську раду. Цього року плануємо багато зробити в цьому селі. Перші результати є вже: у місцевому ФАПі замінено вікна на металопластикові. Приємно, що роботи виконано не лише за бюджет, а й за кошти спонсорів, за що дякую підприємцям Юрій Лиморенко та Сергій Матвійчук.
новосілки

Також проект новосілківської громади став переможцем районного конкурсу проектів місцевих ініціатив, а тому через місяць чекаю запрошення від сільського голови на відкриття в селі спортивного майданчика. Та найголовніше для новосілківців на сьогодні – це довгоочікувана асфальтна дорога, про яку я вже писав: білощебенева, 2,6 км., 8,6 млн.грн. Кошториса наразі я не маю, лише перелік робіт (на останніх фото). Як бачимо, перших 4 пункти – це видалення кущів. Поки-що не знаю (сподіваюсь, завтра дізнаюсь), скільки бюджетних коштів на це має піти, але, на жаль, на місці я не побачив ні мотокосарки, ні кущоріза, як зазначено в “Найменуванні робіт і витрат”. Де цей інвентар і що (і головне для чого) там мають косити – ще доведеться з’ясувати, як і багато чого іншого, зокрема, звідки “за документами” має братися пісок на дорогу. Бо по факту його возять з місцевого кар’єра, якого офіційно не існує. Тобто підозрюю, що “за кошторисом” пісок возиться з найближчого “легального” кар’єра, який знаходиться за десятки кілометрів. Відчуваєте реальну економію на одній ходці вантажівки?

новосілки

новосілки

новосілки

новосілки
новосілкиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети