У Молодіжному просторі Home’ЯК збирають російську макулатуру!

Понеділками у Молодіжному просторі виготовляють окопні свічки. Вже зроблено понад 1000 свічок, які зігрівають ЗСУ у найгарячіших точках! Молодь почала відчувати дефіцит парафіну, тому запустила акцію «Здай книгу – #ЗІГРІЙ_ЗСУ».

До 10 лютого мешканців закликають нести російську літературу у Молодіжний простір Home’ЯК (вул.Кн.Ольги 34). Згодом книги здадуть на макулатуру, а з отриманих коштів куплять парафін для окопних свічок!

Для тих хто не має російської літератури, пропонують альтернативу! Задонатити на парафін!

Молодіжний простір об’єднався з волонтеркою – Ольгою Сташук та оголосив збір!

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AfgTFeXktF 

💳Номер картки банки
5375 4112 0321 9907

Долучайтеся до хороших справ та разом наближайте перемогу!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети