У Мізочі центр зайнятості і школярі провели спільну акцію

zaynatist15 квітня для учнів Мізоцької спеціалізованої школи-інтернату спеціалістами Здолбунівського районного центру зайнятості Надією Білоус та Іриною Боярчук на замовлення дирекції школи була проведена акція «Випускник».

Для учнів старших класів відбувся урок «Шлях до майбутнього трудового життя», під час якого діти ознайомилися з формулою вибору професій «Хочу. Можу. Треба», з  актуальними професіями на ринку праці, зі своїми нахилами, інтересами та здібностями, з кваліфікаційними характеристиками професій. Учнів середніх класів ознайомили з класифікацією професій за видами сфер діяльностей та їхнім значенням. А учні початкових класів активно брали участь у занятті «Світ професій», метою якого було ознайомлення із назвами професій за допомогою конкурсів, вікторин, відгадуванням загадок та анаграм. За активну участь на заняттях учні отримали заохочувальні призи.

Колектив школи та учні запросили спеціалістів центру зайнятості оглянути дивовижну виставку, присвячену до найвеличнішого свята з усіх наших свят – Пасхи. На виставці були представлені найрізноманітніші вироби, зроблені власноручно учнями усіх класів до великого свята. Діти горіли бажанням показати свій виріб особисто та отримати похвалу, яку вони дійсно заслужили, бо вклали у свої роботи все своє вміння, добро, тепло та любов.

Спеціалісти центру зайнятості подякували дирекції школи за запрошення та  привітали колектив і учнів із наступаючим святом Великодня.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети