У Львові теж не задоволені домінуванням партійців у ВО “Майдан”

Формування ініціативної групи зі створення ВО “Майдан” на Львівщині викликає обурення активістів. “Спосіб формування ініціативної групи політичними партіями призвів до того, що більшість складають партійці. А це не відображає думки громадськості, яка бачить опозиційні сили партнерами, але не домінантою.

Повідомляє Експрес

Тривогу викликає і відсутність реакції на звернення ради ВО “Майдан” від оргкомітету з рішенням зборів представників студентських, громадських організацій і політпартій Львівщини від 3 січня 2014 року.

А також пропозицій щодо рівного представництва в ініціативній групі політиків, представників громадськості й студентства”, — йдеться у заяві оргкомітету зі створення львівського обласного осередку ВО “Майдан”.

Ведуча Євромайдану Львів Софія Федина наголосила, що у склад ініціативної групи увійшли ті люди, яких було затверджено “згори”.

Натомість громадськість не погоджується із таким підходом і вимагає конструктивного діалогу.

Сьогодні має відбутись чергова зустріч із створення здолбунівського осередку ВО “Майдан”. Нагадаємо, що минулого разу зустріч закінчилась безрезультатно.

Читати ще: Чому це так сталося – думка одного із учасників зустрічі.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети