У Квасилові, в бібліотеці, відтепер безкоштовно можна вивчати англійську

У селищній бібліотеці почалася реалізація проекту «English 123 в бібліотеці». „English123 в бібліотеці” – це інтерактивний курс англійської мови для дорослих. Курс призначений для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову або має початковий рівень. Він складається з чотирьох рівнів: перший і другий призначений для початківців, третій і четвертий – для середнього рівня. Тривалість курсу становить один рік за умови, що учасник буде навчатися в бібліотеці двічі на тиждень. Мета проекту – допомогти тим користувачам, які мають бажання вивчати англійську мову, але не мають такої можливості.

Отож, все, що Вам потрібно –це прийти в бібліотеку та зареєструватися. І можете розпочинати навчання! До речі, в разі правильного виконання більше 80% завдань одного рівня, учасник отримує сертифікат про досягнення даного рівня володіння мовою відповідно до вимог Ради Європи.

Запрошуємо вас до бібліотеки та бажаємо наснаги та успіху у навчанні!

Завідувач бібліотекою смт Квасилів  Оксана Захарчук

Джерело: Квасилів.комВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети