У Квасилові розливають спирт після кодового слова

наливайка у квасилові (1)Активісти Квасилова починають боротьбу з незаконними наливайками в селищі – про це повідомляю Дмитро Сільман на своїй сторінці у ФБ.

На днях інспектували одну з місцевих торгових точок під кодовою назвою “Вишенька”. Мешканці двох високоповерхових будинків доведені до відчаю: в магазині, всупереч відсутності дозвільних документів, реалізовують алкогольні напої на розлив. Щоб на розлив отримати дешевий сурогат, за виробництво та збут якого в нормальних державах ув’язнюють, в продавчині запитують олію на розлив. Потім це п’яне бидло розпиває отруту прямо під вікнами магазину та будинків. Все це спостерігають діти..
На місці зустрілись з дрімучою неграмотністю представників власника – панянка,  дивувалась присутності журналістів, заявляла, що подібною діяльністю займаються всі підряд, а не лише вони, погрожувала фізичною розправою))наливайка у квасилові (2) наливайка у квасилові (3)
Таке… До слова, місцевий дільничний зробив вигляд стурбованого стража порядку, який бореться з подібним, а ЗМІ наробили зайвого галасу, і піймати порушників закону йому тепер буде важко. Бідолашко.. В органи завжди по оголошенню набирали?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети