У Квасилові 8 претендентів на крісло голови

Квасилівська виборча комісія затвердила остаточний перелік кандидатів на посаду голови Квасилівської селищної ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня цього року. До нього увійшло вісім кандидатів.

Таким чином, за посаду квасилівського селищного голови посперечаються наступні кандидати:

1. Басовець Світлана Леонідівна, 1967 року народження, член ВО «Батьківщина», завідувач господарством Квасилівського професійного ліцею.

2. Горбатюк Степан Андрійович, 1966 року народження, безпартійний, приватний підприємець.

3. Громенко Дмитро В’ячеславович, 1975 року народження, безпартійний, приватний підприємець в ПТ «Ломбард-Альянс».

4. Дутко Павло Юрійович, 1981 року народження, безпартійний, голова правління громадської організації «Новий Квасилів».

5. Жильчук Микола Миколайович, 1955 року народження, безпартійний, начальник КП «Житловик-1».

6. Оксимчук Олександр Дмитрович, 1962 року народження, член ВО «Свобода», начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та енергоефективності Рівненської районної державної адміністрації.

7. Сільман Дмитро Леонідович, керівник РОО «Громадський рух «Народний контроль», інженер з охорони праці ТзОВ «Інкомсистем».

8. Чиж Роман Грогорович, 1972 року народження, безпартійний, тимчасово не працює.

Інший КвасилівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети