У Квасилівському садочку плата за харчування ще більша ніж у Здолбнові

До 20 гривень в день збільшили розмір коштів, виділених на харчування кожної дитини в Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок). Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету Квасилівської селищної ради під час засідання, що відбулося у вівторок, 26 січня.

Відтепер харчування дітей в дитячому садочку селища на 60 відсотків здійснюватиметься за рахунок батьків (12 гривень в день), і ще 40 відсотків забезпечуватимуть коштом селищного бюджету.

Збільшення вартості харчування для батьків підтримали усі члени виконкому, окрім голови громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка. Пан Павло пропонував альтернативний варіант – 18 гривень в день при фінансуванні 50 на 50.

– Квасилівський дитячий садок має державну форму власності, – каже Павло Дутко,але, разом з тим, влада усе більше перекладає фінансування з селищного бюджету на плечі батьків. Так бути не повинно, тому я запропонував альтернативний варіант рішення, згідно з яким за харчування порівну платили б батьки та влада. На жаль, його не підтримали. Тож тепер залишається тільки слідкувати, чи покращиться раціон харчування дітей в садочку після підвищення плати.

Прес-служба громадської організації «Новий Квасилів»

Нагадаємо у Здолбунові ціна дня харчування складає 15 гривень.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети