У криниці непридатна для споживання вода, ми вас про це повідомляємо – Рівненська прокуратура

Прокуратура стверджує, що питною водою мешканці Квасилова забезпечені, повідомляє РВА на території селища є альтернативне джерело водопостачання.

Деякі засоби масової інформації поширили інформацію про те, що мешканці селища Квасилів, що у Рівненському районі, не забезпечені питною водою. Рівненська прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері перевірила це та з’ясувала, що вказане не відповідає дійсності.

 — Встановлено, що житловий фонд селища майже у повному обсязі під’єднано до магістральних водопроводів та колекторів водовідведення, які обслуговує РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», — каже Віктор Купчик, рівненський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері. — Крім того, на території селища є альтернативне джерело водопостачання, яке знаходиться на території ТОВ ВТК “Еколайн”. Отже питною водою люди забезпечені. Враховуючи це, підстав для вжиття заходів прокурорського реагування не вбачається.

Водночас, залишаються непід’єднаними до водопроводу лише 5 приватних будинків по вул. Здолбунівська, їх мешканці користуються водою із криниць та не забезпечують водопостачання до своїх осель через дороговартісні будівельні роботи. На прохання селищного голови працівники Держсанепідслужби відібрали проби води у криниці одного із цих приватних помешкань та справді виявили невідповідність її Гігієнічним вимогам до води питної, призначеної для споживання за мікробіологічним та санітарно-хімічним показниками. Про результати дослідження води повідомлено власника криниці.

Інших скарг щодо поганої якості чи безпечності питної води у колодязях смт. Квасилів до органів місцевого самоврядування та контролю не надходило.

Від ЗС.Що робити власникам п’яти осель, які непід’єднані до централізованого водопостачання і у яких в криниці вода непридатна для споживання – прокуратура не повідомляє. Та і що таке 5 сімей, порівняно із 7000 населення Квасилова…Є ще дощова вода,струмочки..Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети