У Корці голова РДА все ще сподівається втриматись у кріслі

У середу, 2 квітня, у Корці відбулося відкрите засідання Корецької районої ради. Окрім депутатів, захід відвідали голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, голова КРДА Михайло Волинець, голова районної ради Марія Михальська та близько півтисячі мешканців райцентру.

Засідання розпочалося з 20-хвилинного звіту голови Корецької РДА Михайла Волинця, який розповів про стан справ у районі. Після цього слово надали присутнім в залі працівникам бюджетних установ, які схвально відгукувалися про досягнення голови райдержадміністрації. Один з викладачів публічно оголосив, що вчительський колектив змінив графік робочого дня, аби мати змогу прийти на засідання.

Свідченням того, що на захід організовано зібрали працівників бюдженої сфери є й те, що на час проведення засідання в райцентрі не працювали держустанови, зокрема відділення пошти. Значна частина присутніх після завершення заходу організовано повернулася в будівлю райдержадміністрації. Вищенаведені факти дають підстави стверджувати, що голова Корецької РДА Михайло Волинець використовує адмінресурс для того, щоб залишитися на своїй посаді.

Нагадаємо, що Михайло Волинець призначений головою Корецької РДА у січні 2013 року. Він  є одним з небагатьох голів РДА, яким вдалося втриматися на посаді після подій Євромайдану. Раніше пан Волинець очолював управління сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації. Він є членом Народної партії, яка входила до більшості, сформованої навколо Партії регіонів.

Анатолій Бондарчук, ОПОРАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети