У Дубно запрошують благодійників

29 липня 2014 року відбудеться відкрите засідання Громадської експертної ради Дубенщини на тему: роль благодійності та благодійних організацій у вирішенні проблем місцевої громади. Засідання пройде у картинній галереї палацу Любомирських Дубенського замку. Початок о 14.00.

 Запрошуємо представників благодійних організацій Дубно та Рівненської області, громадських активістів і ЗМІ!

 Учасниками заходу будуть, зокрема, Віталій Семенюк – директор Тернопільського обласного відділу Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО, представники благодійного фонду «Карітас – Дубно», Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну», Червоного Хреста (Дубно), громадські активісти, які нині проводять збір коштів на життєво важливі потреби.

Мета відкритого засідання на тему благодійності: розкрити досвід діяльності українських благодійних організацій та їх співпраці з закордонними колегами, виявити перепони, що стоять на шляху підвищення ефективності роботи благодійних фондів і громадських активістів, які добровільно займаються благодійництвом, визначити роль таких організацій у становленні громадянського суспільства.

 Під час засідання Громадської експертної ради відбудеться зйомка телепередачі «Грані істини».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети