У ДНЗ “Усмішка” відкрилася нова група

І це справді дуже хороша і потрібна справа для міста. Досі ДНЗ «Усмішка» забезпечував дошкільною освітою 360 дітей. Група «Яблунька» – вже дванадцята у цьому закладі, її відвідуватимуть ще понад 25 дітей дошкільного віку.

22 лютого на урочисте відкриття групи до «Усмішки» завітали голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, його заступник Сергій Гридін, депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов, головний спеціаліст відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Зоя Вітень, методист районного методичного кабінету Вікторія Сірик.

– Приємно, що нас об’єднують такі позитивні події. Завдяки втіленню запланованих на цей рік заходів маємо намір створити у районі близько 300 додаткових місць у дошкільних закладах. Тож нехай дітки будуть здоровими, а їхнє перебування в «Усмішці» – приємним! – зазначив Сергій Кондрачук.

Коментує Микола Орлов: “Я дуже радий, коли в місті відбуваються такі події і ти бачиш усміхнені обличчя довкола. Окрім як розділи радість зі здолбунівчанами, я завітав до садочку, щоб нагадати всім присутнім, що заслуга у тому, що відбувається належить набагато більшій кількості людей ніж вождям міста і району. Це і депутатам, які голосують за виділення коштів, і робітникам, які складали меблі і працівникам садочку, які довпорядковували все у новій групі і заслужено сьогодні отримали квіти від батьків.

Як приклад, нагадав присутнім ситуацію із огорожею навколо садочка, яка з’явилася два роки тому, завдяки тому, що навколо цієї потреби згуртувалося багато людей, в першу чергу батьків, громадських активістів, депутатів міської ради, які підтримали потребу і активно лобіювали включення фінансування у міські плани. І це дуже швидко стало реальністю. Тому я звернувся до батьків бути максимально активними, приєднуватися до груп Активних батьків та здолбунівчан у соцмережах, приймати участь у виборі дитячого обладнання для майданчиків, т.то займатися реальним впливом на політику міста, яка спрямована на дітей, адже вищої влади ніж влада громадян в місті і районі немає. Я підтвердив своє прагнення, яке підтримане частиною депутатів міської ради, сприяти встановленню в кожному ДНЗ по новому сучасному дитячому майданчику, однак вже наступного року.

Довідково: Ремонтні роботи з метою відкриття додаткової групи у закладі проводили протягом 2016-2017 року, на що з районного бюджету було виділено 195,4 тис. грн. На придбання меблів та м’якого інвентарю 120 тис. грн. було спрямовано з міського бюджету Здолбунівською міською радою.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети