У БКЦ “Молили миру Україні”

18 грудня у Будинку культури цементників відбувся благодійний концерт «Молим миру Україні». Концерт був присвячений учасникам АТО, тому було запрошено більше п’ятдесяти хлопців, за спинами яких гарячі точки зони АТО. Організатори, які за сумісництвом є волонтерами, вручили для військових подяки.
На святі були присутні голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, депутати Верховної ради України Андрій Лозовий та Олександр Дехтярчук. В якості посланця від Святого Миколая був голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук, який пригощав малечу солодкими дарунками.
С.Ю
Ольга Демко, волонтер-організатор: “Коли  Андрій Ляшук запропонував ідею, я, чесно кажучи, не сумнівалася ні хвилини… Можливо трохи самовпевнено, але я знала, що все вийде, адже у мене була залізна стіна підтримки. Перш за все хочу подякувати моїм друзям, які погодилися підтримати мене в цій нелегкій справі Антон Українець і Тетяна Буткевич. Дякую Юрію Шменделю – чудова людина, чудово озвучив наш концерт. Рекламно-поліграфічна студія “ЧеГевара” взяла на себе всю “друковану” роботу: запрошення, афіші, подяки для хлопців. Дякую Наталії Ляшук, Валентині Георгіївні Теребійчук, яка була нашою порадницею, кураторатором і просто мудрою наставницею. Неперевершена ведуча Таня Садикова ідеально підібрала слова, аби висловити бійцям нашу шану. Давидюк Ігор Олексійович безкоштовно надав нам просторий, світлий, затишний зал Будинку культури цементників, де натхненно радували нас такі гурти та виконавці: “Мірина”, “Сузір’я”, “Здолбунівські дзвіночки”, Таня Луніна, “Нехай”, “Візерунки”, Андрій Ляшук, Назарій Волощук, Христина Панасюк, “Неоданс”, RZ”Альянс”. Вони створили атмосферу затишного свята. Дівчата з “Сотні самооборони” влаштували захисникам пишний фуршет.

Окремо дякую Лєні Смірновій та всім її помічницям. Всіх важко перерахувати, адже зроблено великий шмат роботи! Я не перестаю радіти, що є ще на світі чуйні люди з небайдужими серцями… Давидюк Наталя, Кондратюк Катерина, Василь Гізун, Багамедов Валерій. Дякую всім хто пече, шиє, в’яже, консервує, волонтерить і просто не сидить склавши руки! Тим, хто зараз дарує нам спокійний сон, тим хто спить в бліндажах, окопах,палатках – земний ВАМ уклін! Не висловити словами ті почуття і ту вдячність, що в серці! Батьки,що прививають дітям любов до рідного краю з малечку – ви чудові) Загалом на святі панувала домашня атмосфера. Результат нашої праці: передача на передову, яку зібрали вихованці БКЦ, і 6454 гривні. Про використання коштів прозвітую після використання. Дякую всім небайдужим! Разом до перемоги!”
ковальчук

атошники
дзвіночкиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети