У дітей канікули – гайда на відпочинок у Європу

Золота осінь на дворі. У більшій частині Європи. У дітей почалися канікули.  Ви ще не відпочивали чи плануєте короткий виїзд у Європу? Можете відвідати осінню Прагу.

Що у Празі можна відвідати в цю пору року. Чехія, тури з Києва чи Львова, Рівного зараз не проблема. Отже, короткий огляд цікавинок столиці Чехії.

11Празький зоопарк.
У Празькому зоосаді є безліч рідкісних тварин, наприклад: деякі зникаючі види ящірок, гавіалів. Зоопарк налічує 58 видів тварин, які занесені до Червоної книги, і 14 зникаючих видів. Вхідні квитки суттєво відрізняються по ціні в залежності від категорії відвідувача. Дорослий, дитячий чи пенсійний і сімейний квитки. Вибирайте на свій смак і можливості.

Празький Град.
Це унікальна споруда XIX століття є цілим комплексом пам’яток резиденції чеських правителів, а сьогодні – це резиденція президента Чехії.

13Водні атракціони.
Величезний аквапарк Aquapalace Praha. Якщо водний адреналін для вас, то один із найбільших водних парків Центральної Європи вам сподобається. Гірки, сауни, фітнес і спа-центр та, звичайно, дитяча частина гірок і басейну. До речі, дітвора ростом до 1 метра відвідує парк безкоштовно.

Замки й фортеці.
Замок Ледніце, занесений до Переліку культурної спадщини ЮНЕСКО. Насолоджуватись краєвидами замку можна цілий день, адже плата береться лише за вхід без обмеження часу перебування.

15Гори й печери.
Моравський Крас – заповідник, у якому можна відчути, як захоплює дух на краю прірви і в глибокій темній печері. І, звісно, подорож підземною річкою Пункве.

Вежі.
Майже Ейфелева вежа. Дуже схожа вежа на свою французьку подругу. А називається вона “башта спостереження Петржин” і є найкращою інженерною спорудою Чехії.

Звісно, це не весь перелік, і в коментарях можна додати свої місця, які ви радите в Празі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети