У Черкасах замом голови ОДА став уродженець Здолбунівщини?

За інформацією прес служби Черкаської ОДА: Тарас Миколайович Висоцький призначений на посаду першого заступника голови Черкаської ОДА відповідно до розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 19.03.2019 № 13-рк на підставі погоджень Адміністрації Президента України від 13.02.2019 № 02-01/252, Кабінету Міністрів України від 11.03.2019 № 5147/0/2-19.

Тарас Висоцький, 1986 року народження, родом із Рівненщини. Одержав вищу освіту в Національному університеті біоресурсів та природокористування України, працював менеджером, експертом з аграрних ринків, має 14 років загального стажу роботи. Із 2014 року й до нині працював генеральним директором Асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.

Ми поцікавилися з відкритих джерел і знайшли факти, які свідчать, що Тарас Миколайович може бути родичем депутата Здолбунівської районної ради Висоцького Миколи Васильовича. В такому випадку саме Здолбунівщина дала Черкащині молодого високопосадовця.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети