У Бущі вирішували до якої церкви пристати

За інформацією голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука: Парафіяльні збори релігійної громади Свято-Михайлівської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви села Буща Здолбунівського району.
Присутні (зареєструвалися): 229 членів парафії.
Голосували по питанню переходу громади в Православну Церкву України:
«За» – 183 (насправді, проголосувало значно більше, просто не всі після зборів підписали рішення про перехід, як того вимагає нещодавно прийнятий Закон).
«Проти» – 2.
«Утримались» – 9.
Не голосували – 35 (священик, разом з десятком своїх прихильників, перед голосуванням покинули збори).
Рішення прийнято.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети