У Бущі пройде фестиваль культурно-дозвіллєвих комплесів Здолбунівщини

festival26 травня 2013 року   усі бажаючі запрошуються у мальовниче село Буща, де стартує один із наймасовіших культурно-спортивних заходів району, що об’єднує людей різних вікових категорій і різних уподобань в одну команду та  надихає їх боротись за  спільну перемогу – це десятий ювілейний фестиваль сільських культурно-дозвіллєвих комплексів.

Нагадуємо, що фестиваль проводиться з  метою сприяння підвищенню ролі сільських культурно-дозвіллєвих комплексів в організації змістовного використання вільного часу, удосконалення форм і методів організації дозвілля різних категорій населення за місцем проживання, створення найбільш сприятливих умов для задоволення духовних, моральних та інтелектуальних потреб сільського населення, розвитку народної творчості, фізичної культури та спорту, покращення матеріально-технічної бази установ культури та освіти.

Цьогоріч фестиваль проводиться у трьох групах: на території Бущанської сільської ради  відбудуться змагання групи В1. учасників наступних культурно-дозвіллєвих комплексів: Бущанського, Уїздецького, Богдашівського, Дерманського Першого, П’ятигорського, Новосілківського та Білашівського. 2 червня село Нова Мощаниця зустрічатиме учасників фестивалю групи В2, серед яких Новомощаницький, Будеразький, Спасівський, Ступнівський, Півченський, Маломощаницький, Урвенський культурно-дозвіллєві комплекси. І заключний тур групи А відбудеться 16 червня на території Дерманської Другої сільської ради. Тут змагатимуться найсильніші за результатами минулорічного фестивалю команди: Дерманський Другий, Миротинський, Мізоцький, Копитківський, Здовбицький, Глинський та Саромощаницький культурно-дозвіллєвий комплекси.

         Також слід додати, що в цьому році  мистецька програма фестивалю складається з двох частин: тематичної виставки, присвяченої життю та творчості Тараса Шевченка, і концертної програми «Любітеся, брати мої, Україну любіте», присвяченої 200-річчю від дня народження  Великого Кобзаря.

Спортивні змагання  проходитимуть з наступних видів: міні-футбол, волейбол, перетягування линви, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи та шашки.

Здолбунівський РБКВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети