У Білашеві діти займались у мовному таборі

З 30 травня по 10 червня при Білашівському НВК діяв мовний табір “LITTLE STARS”(«Маленькі зірочки»). Заняття в таборі відвідували учні 2-3 класів. Кожен день мав певну тематику: день веселки, день дітей, день спорту, природи, сім’ї, музики, кіно, моди тощо. Приміщення табору було оголошено територією, де розмовляють лише англійською мовою. Щодня учні займалися різноманітною діяльністю – малювали на асфальті та виготовляли «смайлики», грали ігри та повторювали лексику до програмових тем, ходили на екскурсію до лісу, де займались фотополюванням, розробляли і описували власні моделі одягу і аксесуарів, оформили виставку моделей, співали пісні англійською мовою, танцювали та пригадували англомовні пісні, які знають, переглядали мультфільми англійською мовою.
білашів
Робота в мовному таборі носила рейтингову систему: кожен учень завів власний листок-щоденник роботи в таборі, куди записувались назви тематичних днів, і куди наклеювались зірочки-призи для тих, хто переміг у змаганнях або був активним на заняттях. У день підбиття підсумків визначались учні-переможці за найбільшою кількістю зібраних зірочок. Урочисте нагородження найактивніших і най кращих планується провести на святі Першого дзвоника.
білашівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети