Тиждень читання у Мізочі

Тиждень дитячого та юнацького читання у Мізоцькому ліцеї розпочався з літературного уроку-зустрічі з письменником Сергієм Гридіним, який організувала завідуюча бібліотекою Овсійчук Г.С.

Учні 7-8 класу мали можливість поринути у світ цікавих творів письменника: познайомитись з Федьком з інтернету, помандрувати віртуальним містом разом з Федьком шукаючи чупакабру, пофантазувати з кітиком-ковбаско, знайти відповіді у творах  «Не зрозумілі», «Не ангел», «Не такий».

Зустріч пройшла у веселій, дружній, цікавій і пізнавальній атмосфері.

Книга завжди була, є і буде неперевершеним скарбом людського інтересу, а сам процес читання незбагненним таїнством співпереживання. Щоб воно відбулося, важливо навчити дітей правильно працювати з книгою.

 

Бондар Л.В. заступник директора

з виховної роботи Мізоцького НВКВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети