Тягнишенко чи Порошибок або війни штабів на Здолбунівщині

viyny kand (3)Рекламно-паперові війни штабів кандидатів у Президенти Порошенка та Тягнибока продовжуються на Здолбунівщині. Вже можна оголошувати номінації:

1.Хто найбільше зірве реклами конкурентів

2.Хто найбільше поклеїть власної реклами на рекламу опонента

3.Хто найбільше забруднить, заклеїть, замотає скотчем електроопор у Здолбунівському районі

Особливо оригінально дивляться новоутворені, після нищення, рекламні уривки, де проглядаються частини одного та іншого кандидата. Такий собі збірний кандидат Тягнишенко чи Порошибок :) Шкода, що штаби такими своїми діями підривають авторитет своїх лідерів!kandydaty (6) kandydaty (3) viyny kandydativ (7) viyny kandydativ (5) viyny kandydativ (1)


viyny kand (2) viyny kand (1) viyny kandydativ (5) viyny kandydativ (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети