Творчий звіт Мізоцької музичної школи

мізоцька музична школа (6)03 травня 2015 року в Мізоцькому  будинку культури відбувся  творчий звіт Мізоцької музичної школи, учасниками якого стали учні та педагогічні працівники школи.

Цей творчий звіт – справжня культурно-мистецька подія в селищі. А цього року діти  та викладачі  школи дарували свої виступи для глядачів, з метою  допомогти бійцям АТО, дякуючи яким ми можемо спокійно жити та творити. Під час звіту були зібрані кошти для учасника АТО, односельчанина, Костюка Володимира у сумі 700 грн.

Колектив та учні школи показали глядачам чого вони досягли за рік навчання. Творчий звіт став справжнім феєрверком блискучих виступів. Один за одним змінювався концертний номер. Глядачів зачаровували піснею дитячий хор, молодший та старший учнівський вокальний ансамблі, вокальне учнівське тріо. Справжньою родзинкою став виступ Анастасії Дікало з піснею « Україночка».

Також в  цей день звучало багато композицій, які виконувались  на різних музичних інструментах. Перед присутніми виступили дует та ансамбль скрипалів, ансамблі баяністів, піаністів, бандуристів, гітаристів. Апогеєм свята стали виступи вчительських колективів: тріо бандуристів, вокального та інструментального ансамблів.

Кожний номер закінчувався вибухом бурхливих оплесків, що свідчить про те, що Мізоцька музична школа існує недарма і є гарною наставницею для дітей у житті!

Пропонуємо Вашій увазі переглянути фотозвіт концерту.мізоцька музична школа (1) мізоцька музична школа (2) мізоцька музична школа (3) мізоцька музична школа (4) мізоцька музична школа (5) мізоцька музична школа (7) мізоцька музична школа (8)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети