Творчі колективи Здолбунівщини підтверджували свою майстерність

ансамбль пісні і танцю Кужіль Здолбунівського районного будинку культури13 травня 2015 року в Здолбуніському районному будинку культури з метою підвищення рівня виконавської майстерності народних аматорських колективів, активізації аматорського руху в районі та збагачення культурної спадщини нашого краю відбулася атестація аматорських колективів на підтвердження звання «зразковий» та «народний».

Участь у заході взяли наступні колективи:

  • ансамбль пісні і танцю «Кужіль» Здолбунівського районного будинку культури;
  • зразковий оркестр духових інструментів будинку культури с. Івачків;
  • зразковий вокальний ансамбль «Іскринка» Здолбунівського міського клубу;
  • зразковий хор Здолбунівської музичної школи;
  • народний аматорський фольклорний ансамбль «Родовід» клубу с. Нова Мощаниця;
  • зразковий фольклорний ансамбль «Любисток» будинку культури с. Здовбиця;
  • народний аматорський хоровий колектив Мізоцького селищного будинку культури;
  • народний аматорський вокальний ансамбль «Калинонька» будинку культури с. Глинськ
  • танцювальний колектив сучасного танцю «Непосиди» будинку культури с. Здовбиця
  • зразковий оркестр народних інструментів «Самоцвіт» Зразковий ансамбль народної музики «Козачок» будинку культури с. Здовбиця.народний аматорський хоровий колектив Мізоцького селищного будинку культури народний аматорський фольклорний ансамбль Родовід клубу с. Нова Мощаниця народний аматорський вокальний ансамбль Калинонька будинку культури с. Глинськ зразковий хор Здолбунівської музичної школи зразковий оркестр народних інструментів будинку культури с. Здовбиця

Перлини вокального, інструментального, фольклорного та хореографічного мистецтва дарували глядачам та членам атестаційної комісії понад  200 аматорів сцени, а радше було б сказати особистості – настільки помітною була їхня закоханість в мистецтво. Важливо підкреслити при цьому таку вагому деталь: понад 80 відсотків з них становить молодь.
А це свідчить про те, що творча естафета Здолбунівщини – в надійних руках.   Під час свого виступу директор Рівненського обласного центру творчості  Ф. Васечко відмітив, що творчим колективам Здолбунівщини завжди були притаманні високий рівень культурного розвитку та духовності, підтвердженням чому є визнання  мистецьких колективів нашого району  на обласних, регіональних  та Всеукраїнському рівнях.

 Ірина Мельник, в. о. директора  РБКВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети