“Тушкам” не місце у ВРУ

Друга сесія Верховної Ради сьомого скликання не розпочала свою роботу. Опозиційні фракції, зокрема «Батьківщина», заблокували трибуну з метою змусити провладну більшість дотримуватися вимог законодавства про персональне голосування депутата.

– Лише за умови введення в дію системи «Рада – 3», що передбачає голосування сенсорною кнопкою, Рада розпочне свою роботу, – заявляє опозиція.

Потрібно зазначити й той факт, що черговій обструкції депутатами – членами фракції «Батьківщини» – були піддані перебіжчики до провладних сил – батько та син Табалови. Як зазначив у коментарі народний депутат Валентин Королюк, ситуація із «тушками» у Раді шостого та сьомого скликань відрізняється принципово. «Разом з колегами я не дозволив Табалову зайти в сесійний зал парламенту. Нехай приклад Табалових стане пересторогою кожному, хто під гаслами опозиції проходить в парламент і має думку, що може безкарно зраджувати своїх виборців. «Тушкам» – не місце у Верховній Раді!»– заявив Валентин Королюк.

Прес-служба Народного депутата України Валентина Королюка*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети