Турнір з міні-футболу «Кубок Урвенської сільської ради»

футбол23 серпня в селі Гільча Здолбунівського району відбувся турнір з міні-футболу «Кубок Урвенської сільської ради», присвячений Дню незалежності України, який проводиться щорічно з 2009 року за допомогою голови сільради Балабат Лідії Михайлівни та головного ініціатора турніру Махлюка Юрія Анатолійовича. Нижче наводимо технічні результати змагань:

Група «А»

«Гільча-1» – «Миротин» 0:0 п/п 1:2
«Гільча-1» – «Новомильськ» 2:1
«Миротин» – «Новомильськ» 3:0

Група «Б»

«Платинум» – «Залісся» 1:1 п/п 1:3
«Платинум» – «Гільча-2» 3:0
«Залісся» – «Гільча-2» 0:0 п/п 2:3

Півфінали:
«Миротин» – «Залісся» 3:2
«Платинум» – «Гільча-1» 1:2
Матч за 3-є місце:
«Платинум» – «Залісся» 2:3
Фінал:
«Миротин» – «Гільча-1» 4:1

По закінченні турніру, арбітром якого був Кислюк Валентин м.Здолбунів, команди-призери були нагороджені кубками, а всі гравці отримали індивідуальні грамоти.

Милян Сергій, голова ЗРФФ



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети