Цирки і звіринці по – новому будуть платити за оренду землі у Здолбунові

циркРідко коли заїжджають до Здолбунова свідомі циркові вистави чи атракціони, які вміють не лише касу збирати, а й відновлювати після себе асфальт, бордюри та інші елементи благоустрою міста або платити за їх ушкодження реальними грошима, а не квитками для чиновників. ЗС неодноразово вказувало на безвідповідальне ставлення міських владців до видачі дозволів таким суб’єктам. І ось міська рада впроваджує нове Положення про оренду окремих елементів благоустрою у місті. Повністю документ із розрахунком вартості оренди можна завантажити тут:оренда для шапіто

Додаток 1  до рішення Здолбунівської міської ради від17.12.2014

 Положення

 про оренду окремих  елементів благоустрою міста для розміщення

 дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності

 1.Загальнi положення:

1.1. Положення про оренду окремих  елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності (далі – Положення) розроблено на пiдставi Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”.

1.2. Положення розроблено з метою визначення порядку справляння орендної плати за окремі  елементи благоустрою міста та встановлення ступеню відповідальності за несвоєчасну сплату орендної плати або ухилення вiд неї.

1.3. При розміщенні дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та  пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у тимчасове користування можуть надаватися на умовах оренди окремі  елементи благоустрою міста суб’єктам підприємницької діяльності.

Елементи об’єктів благоустрою :

-покриття  площ, вулиць, доріг, проїздів, алей, бульварів, тротуарів, пішохідних зон і доріжок;

-зелені насадження загального та обмеженого користування і спеціального призначення;

-будівлі та споруди системи вивезення побутових відходів;

– засоби та обладнання зовнішнього освітлення та зовнішньої реклами;

– технічні засоби регулювання дорожнього руху;

– споруди системи інженерного захисту території;

– комплекси та об’єкти монументального мистецтва;

– обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків,

– розміщених на територіях загального користування та інших об’єктах благоустрою;

– малі архітектурні форми;

– інші елементи благоустрою, визначені нормативно-правовими актами.

Пересувна мала архітектурна форма для здійснення підприємницької діяльності:

– споруда,  яка не має закритого приміщення для тимчасового  перебування  людей,  у  якій  може   бути   розміщене торговельне   обладнання,   низькотемпературний  прилавок,  лоток, ємність,  торговельний  автомат,  інші   пристрої   для   сезонної роздрібної торгівлі та іншої підприємницької діяльності;        1.4. Ставки орендної плати за орендовані  елементи благоустрою міста для розміщення розміщенні дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності встановлюються даним положенням та за взаємною згодою сторін у договорі оренди.

1.5. Орендодавцем окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав  та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності є комунальне підприємство «Здолбунівське».

1.6. Підставою для укладання договору на право тимчасового користування  окремими  елементами благоустрою міста для розміщення  дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності є розпорядження міського голови для розміщення тимчасових (виїзних) дитячих атракціонів, лугопарків, циркових вистав  та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності та рішення виконавчого комітету для розміщення сезонних дитячих атракціонів, лунопарків, циркових вистав  та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності .

1.7. Передача в оренду  окремих  елементів благоустрою міста під розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав  та пересувних малих архітектурних форм у місті Здолбунів здійснюється після підписання Договору. У разі розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав  та малої архітектурної форми на власній, орендованій земельній ділянці  СПД лише  ставить до відома виконавчий комітет Здолбунівської міської ради.

1.8. Після укладення договору на право тимчасового користування елементами благоустрою міста оформляється акт прийому-передачі  окремого конструктивного елементу благоустрою міста.

2. Визначення розмірів орендованої площі

2.1. Для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав  та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності площа орендованого елемента благоустрою визначається, як сума площі горизонтальної проекції пересувного об’єкта і площі прилеглої території не менше одного метра по периметру.

3. Визначення розмірів орендної плати

3.1. Ставки орендної плати визначаються, виходячи з економічної оцінки території міста.

Територія міста Здолбунів  поділяється на двадцять три укрупнені економіко-планувальні зони (відповідно до рішення міської ради від 05.06.2013 року №844 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Здолбунів»), по яких розраховуються ставки орендної плати на окремі  елементи благоустрою  при розміщенні дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав  та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності.

3.2. Орендна плата за оренду окремих  елементів благоустрою для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав   та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності визначається відповідно до Методики розрахунку вартості окремих  елементів благоустрою і розміру орендної плати за розміщення на них дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності.

3.3. Розрахункові ставки орендної плати щорічно на кожний наступний рік визначаються шляхом корегування розміру розрахункової ставки попереднього року на рівень інфляції за цей рік.

3.4. Строк внесення орендної плати визначається в договорі оренди.

3.5. Орендна плата нараховується з моменту укладення договору оренди окремих  елементів благоустрою.

3.6. Орендна плата може бути змінена рішенням міської ради та в інших випадках, передбачених законодавчими актами України.

3.7. За несвоєчасне внесення орендної плати орендар сплачує пеню відповідно до діючого законодавства.

3.8. Несплата оренди протягом одного місяців з дня закінчення строку платежу є підставою для дострокового розірвання договору оренди на вимогу орендодавця. При цьому з орендаря стягується заборгована сума орендної плати з урахуванням пені за кожен день прострочення.

4. Справляння та використання коштів орендної плати

4.1. Укладання договорів оренди для розмiщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав та  пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності на окремих конструктивних елементах благоустрою, справляння орендної плати здійснює комунальне підприємство «Здолбунівське»

4.2. Кошти від орендної плати за окремі  елементи благоустрою для розміщення дитячих атракціонів, лунапарків, циркових вистав   та  пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності перераховуються  на рахунок комунального підприємства «Здолбунівське».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети