Церква в Урвенні перейшла в ПЦУ

Коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:

Ну що ж, на Здолбунівщині, як то кажуть, «перший пішов». Закінчилися парафіяльні збори (відповідно до п.9,10 Статуту) релігійної громади Казанської Ікони Богоматері парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви села Урвенна Здолбунівського району.
На зборах розглядалося питання щодо переходу вищезазначеної релігійної громади до єдиної, помісної, канонічної (визнаної Константинополем) Православна Церква України (тобто приймалося рішення про зміну підлеглості). 
Присутні – 58 членів релігійної громади. «За» перехід в ПЦУ – 58 осіб, присутніх на парафіяльних зборах (одноголосно; відповідно до Статуту УПЦ, членство в релігійній громаді НЕ фіксоване). Рішення прийнято.

Наразі немає позиції стосовно цього рішення, ухваленого на парафіяльних зборах, настоятеля храму о. Андрія (Остапюка). Він або підтримає прагнення і волевиявлення своєї пастви, разом з нею приєднається до Православної Церкви України та надалі залишатиметься правити у храмі Казанської Ікони Богоматері села Урвенна, або громада буде просити Рівненську єпархію призначити їй нового настоятеля.


Напередодні великого державного свята Дня соборності України щиро вітаю Урвенську громаду з мудрим рішенням. Рівно 100 років тому відбувся історичний факт, який засвідчив, що наш народ прагне єдності, незважаючи на бажання ворогів протиставити українців один одному. Сьогодні приклади такої ж єдності демонструють релігійні громади Здолбунівщини, свідомо ухвалюючи рішення про приєднання до єдиної помісної Православної Церкви України. Переконаний, приклад Урвенної надихне інших. Єдиній церкві на Здолбунівщині – бути!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети