Центр надання адмінпослуг відкрився у зручному місці Здолбунова

ЦНАПЦентр надання адміністративних послуг функціонуватиме у новому відремонтованому приміщенні за адресою: вулиця Незалежності, 36. ЦНАП знаходиться у територіально-доступному місці – центральній частині Здолбунова, поряд із зупинкою громадського транспорту. Вхід до приміщення облаштований пандусом для людей з обмеженими можливостями. Поряд знаходиться філія Ощадбанку, що дає можливість оплатити платні послуги.

 «На облаштування приміщення витратили понад 220 тисяч гривень із місцевого бюджету. Здолбунівський ЦНАП – один із зразкових в області. Його площа – більше 100 квадратів, що дозволяє прийняти велику кількість відвідувачів, розмістити державних реєстраторів та архів. А це, в свою чергу, сприятиме тому, що люди якісно, швидко і доступно отримають послугу. В цілому на Рівненщині вже діють 16 районних та 4 міських ЦНАПів. Проте, не у кожному матеріально-технічні умови дозволяють в повній мірі забезпечити надання адмінпослуг», – розповів перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

 У Центрі розмістили дві зони. Там можна ознайомитися із зразками заяв, стандартів, інформаційними та технологічними картками адмінпослуг. У приміщенні працюватиме десять кваліфікованих працівників-адміністраторів, для яких обладнали робочі місця сучасною оргтехнікою.

  «Наразі у Центрі надається 36 послуг. Проте, у перспективі заплановано впровадити понад 60. Невдовзі тут громадяни зможуть отримувати паспорти, реєструвати місце проживання та майно», – зазначила завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» Здолбунівської РДА Світлана Муляр.

Прес-служба Рівненської ОДА

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети