Цементник стартував у обласній Лізі чемпіонів

Цементник перемагає. Так для початку коротко, але досить об’єктивно, виглядає інформація першого історичного для команди «Цементник» (м.Здолбунів) матчу «Ліги чемпіонів-2015» серед переможців та призерів районних чемпіонатів Рівненської області з командою «Міраж» (с.Кургани).

Гра відбувалась у с. Вельбівне, що знаходиться за три кілометри від Острога на прекрасному футбольному полі, якості якого у всіх позитивних відгуках можна щиро позаздрити. До початку матчу, під час його проведення та й після закінчення було таке враження, що «Цементник» грає в себе вдома – таку масовану та позитивну атмосферу для своєї команди створили її згуртовані та віддані вболівальники.

Обидві команди порадували своєю грою і, як це дивно не звучить, але перший тайм граючи «за вітром» гравці «Цементника» всі свої атаки завершували ударами «в молоко» та «по пташкам», за що могли бути покарані суперником, який мав дві чудові нагоди для взяття воріт. Та справедливості заради та дякуючи «фарту» перший тайм так і зкінчився нульовою нічиєю. В другому таймі в складі «Цеменника» з’явився невисокий на зріст Гірняк Василь, який, додавши напору в атаці своєї команди, в одному з епізодів скористався помилкою гравців оборони суперника і забив історичний для «цементників» гол в даних змаганнях.

А коли за деякий час, “протащивши” на собі трьох захисників, які хотіли зірвати з нього футболку, проявивши спринтерські здібності, Топоровський Тарас забив другий гол, радості приїзджих вболівальників не було меж. Довівши на класі до фінального свистка  гру, «Цементник» виграв матч з рахунком 2:0 та впевнено почуває себе перед матчем-відповіддю. Залишається зробити ще один крок, щоб пройти даний етап та вийти у груповий турнір «Ліги чемпіонів-2015».