Триває збір пропозицій щодо перейменування вулиць міста

Здолбунівська міська рада повідомляє, що членами комісії з найменувань та пам´ятних знаків в м.Здолбунів Сиротою Д.Ю., Тищенком О.О., Брудновським В.М., Бишуком В.М., Остапуком В.П. рекомендовано перейменувати наступні вулиці та провулки міста: Миколи Максися, Кутузова, Попова, Толстого, Ціолковського, Пушкіна, провулки Попова та Пушкіна.
Громадські організації міста Цивільний корпус «Азов» Рівне, ветеранів АТО та бойових дій «УВО», Здолбунівська сотня Самооборони ініціювали перейменування вулиці 2 Лютого. Просимо вас долучитися до обговорення даного питання.
Свої пропозиції та зауваження просимо подавати в міську раду (вул. Василя Жука, 1, другий поверх, приймальня міського голови) в місячний термін з дня опублікування повідомлення. (від ЗС:до 04 травня 2016)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети