Триває прокладання каналізаційної мережі по вул.Пушкіна у Здолбунові

каналізація по Пушкіна (2)У Здолбунові розпочалися роботи із влаштування каналізації по вул.Пушкіна. За словами керівника КП «Здолбунівводоканал» Василя Мельника, роботи виконує ПП «Сектор», до речі здолбунівська фірма. Ведуть центральну каналізаційну лінію по вулиці, але всі жителі будинків отримали запрошення-попередження від водоканалу влаштувати власні каналізаційні врізки. Тому що на наступний рік планується асфальтування вул.Пушкіна і дозволи на врізку видаватись не будуть, щоб не псувати дорожнє покриття. На облаштування виділено 200 тисяч гривень, судячи із гарних темпів роботи та сприятливої погоди все закінчиться за 7-10 днів. Траншеї риються і закопуються поетапно, від колодязя до колодязя.каналізація по Пушкіна (1)

Хочеться сподіватись, що ця вулиця дочекається ремонту дорожнього покриття, а при ремонті інших вулиць так само завчасно будуть ремонтуватись чи прокладатись інженерні споруди.

До речі, інформація про відсутні кришки колодязів, які були покрадені у місті, була опрацьована КП “Здолбунівводоканал” і оперативно вирішена (вже не вперше особисто директор водоканалу телефонує і з’ясовує деталі неполадок і реагує на публікації ЗС). На чотирьох колодязях встановлені кришки, хоча самі гідрооб’єкти і не належать комунальникам, а приватникам, які не слідкують за безпекою навколо них. А по п’ятому об’єкту поінформований водоканал залізниці, який розпоряджається подібними спорудами на вул.Віли. відновлені кришки люків (1) відновлені кришки люків (2) відновлені кришки люків (3) відновлені кришки люків (4) відновлені кришки люків (5)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети