Триває набір на Школу міжнародної журналістики

україна грузія молдоваШкола журналістики Українського католицького університету оголошує набір на Школу міжнародної журналістики «Україна – Грузія – Молдова: чи всі дороги ведуть до ЄС?». Учасники школи – студенти та молоді журналісти з України, Грузії та Молдови – зберуться у Львові 25-27 лютого 2016 року і матимуть нагоду попрацювати з українськими та зарубіжними експертами. Школа проходитиме за підтримки проекту mymedia.org.ua. Переможці конкурсу матеріалів, створених за підсумками проекту, у травні вирушать на тижневе стажування до Грузії.
Заявки для участі у відборі можуть подавати студенти 3, 4 і 5 курсів будь-яких спеціальностей, а також молоді журналісти віком до 26 років включно. На електронну адресу journalist@ucu.edu.ua потрібно надіслати:
+ розширене резюме учасника
+ детальний план (тези) матеріалу або ж сценарій відеоматеріалу/радіопрограми із зазначенням жанру та типу медіа, для якого ви готуватимете матеріал

Тематика матеріалів повинна стосуватись одного з тематичних напрямків, зазначених нижче:
1. Вплив російської пропаганди на зовнішню політику та геополітичну ідентичність пострадянських держав
Анексовані/окуповані території України: що далі?
Ментальність як геополітичний виклик: чи готове українське суспільство до тривалої та складної євроінтеграції?
Чи здатен український політикум до проведення глибинних реформ в Україні?
Економічні виклики для пострадянських країн від зближення з ЄС
Чи потрібні Україна, Грузія, Молдова Європі?
Як Україна, Грузія, Молдова можуть забезпечити власну безпеку?

Перевагу у відборі матимуть студенти й молоді журналісти, що мають публікації на теми, пов’язані з міжнародною політикою та євроінтеграцією. Посилання на тексти/записи матеріалів або скани друкованих публікацій слід долучити до заявки.

Проїзд до Львова, житло і харчування учасників школи оплачують організатори.

Подавати заявки можна до 20 січня 2016 року включно. Рекомендуємо не затягувати до останнього дня:) Перелік відібраних учасників проекту буде опублікований на сайті та фейсбук-сторінці Школи журналістики УКУ 24 cічня.

Як це працює: Школа міжнародної журналістики – навчальний проект, який проводиться Школою журналістики Українського католицького університету вже вшосте. Цього разу партнерами проекту є Кавказька школа журналістики і медіа менеджменту та Молдавський державний університет. Робочі мови проекту – українська, англійська, польська і російська (із синхронним перекладом).

Учасники проекту будуть поділені на міні-редакції. З кожною працюватиме ментор – журналіст-тренер. Кожен учасник за час роботи школи повинен завершити свій журналістський матеріал і здати його менторові. Автори найкращих матеріалів, які визначать ментори і спеціальне журі, у травні 2016 року поїдуть на тижневе стажування до Грузії.

Участь у Школі міжнародної журналістики допоможе розвинути навики спілкування з дипломатами, політиками, експертами; збирання інформації, роботи в полі, роботи у групах; вміння готувати матеріали під час події та аналізувати зібрану інформацію.

Додаткову інформацію та відповіді на запитання щодо проекту можна отримати, написавши на journalist@ucu.edu.ua.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети