Триває опитування щодо споживання питної води у Здолбунові

Частина мешканців вже взяла участь в опитуванні, а Ви?
https://forms.gle/Uf1LWE34EP16yx4U9

Нагадуємо, що ГО «ЗЕОН» і Здолбунівська міська рада є партнерами Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» більше тут http://zdolbunivcity.net/chas-vzhyvaty-vodu-novyy-proekt-u-zdolbunivskiy-hromadi/.

Результати опитування допоможуть втілити в громаді проєкт, що зробить пиття води більш доступним, зручним і популярним. А значить – зробить кожного з нас здоровішим 🙂

Більше у telegram-каналі https://t.me/mentalzd
Команда проєкту “Час вживати воду”✨

П.С до речі, як вам наша черепашка?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети