Триденний похід “Романтика” пройшов успішно

на фоні копиці сіна 218-20.2015року Здолбунівські «Романтики» провели у туристичній мандрівці в с.Святе Будеразької сільської ради.

У перший день діти з дорослими ставили намети, розпалювали багаття, співали, грали в рухливі ігри, купались, вчились спілкуватися з природою, аби берегти та не засмічувати її.

 Вночі – чергування біля багаття, спілкування, розповіді історій з життя, яких у кожного в досталь.

 Другий день пройшов насичено і пізнавально. Після купання, сніданку, рухливих ігор, волонтер табору керівник станції юних натуралістів м.Рівне Олександр Омельчук організував цікаву та пізнавальну екскурсію до господарства, де розводять рідкісну рибу форель, а працівники ферми розповіли про особливості розведення, догляду за нею.робочі моменти

 Волонтери Андрій Павлінович, він же медпрацівник, з Катериною Василейко і Петром Степанським організували та провели спортивно-логічно-пізнавальний квест «Веселі розваги», який проходив у 8 етапів: «Водяний атракціон»; географічно- природничий конкурс; спортивна естафета; подолання перешкод; біг у мішку; «Драбинка», «Лабіринт пройду із другом»; «Знайди, склади і відгадай». Найголовніше у змаганнях, що ці ігри – командні, виховують дух взаємодопомоги, виручки. Не так важливо, хто з трьох команд виграв, головне – зробили ще декілька кроків до розуміння і підтримки один одного.

 Ще із захопленням діти грали в цей день у гру «Захопи прапор».квест 2

 Апетитно поївши, юні мандрівники спілкувались біля багаття, співали пісень, розповідали про свої плани на майбутнє.

Три дні промайнули дуже швидко.

З дітьми працювали : Павлова Т.Ф., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Гуляйгродська Л.І., головний спеціаліст центру, комендант табору; Тищенко К.О. провідний спеціаліст центру, шеф-кухар походу, яка готувала та керувала приготуванням смачнющих страв; Кухарчук О.М., провідний спеціаліст центру, завгосп табору; Яна Уніченко – волонтер, Ірина Хомич, багатодітна мама, у якої син та зять захищають нашу країну у зоні АТО.

 Похід пройшов за підтримки Здолбунівської райспоживспілки – керівник Солтис – Шолудько О.Б., МПП «Аптека» – директор Вітрик Ю.Г., депутата районної ради Лиморенка Ю.П., ресторану «Троянда» – директор Білик Л.М., приватної особи Ігора Голуба, християнської спілки молоді -директор Яременко О.В.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети