Три групи активістів вночі патрулювали Здолбунів

patruluvanna_1Вчора  відбулось перше спільне нічне патрулювання Здолбунова. Працювало 3 групи по 5 чоловік (2 міліціонери + 3 активісти), які, відповідно, патрулювали місто за трьома маршрутами.
Участь в патрулюванні разом з міліцією зголосилося 18 членів сотні самооборони та 3 представники політичних партій (які не входять до сотні самооборони). Доповідаємо, що в місті все спокійно, на вулицях, мабуть, через дощ, людей було мало.

Фото з групи сотні самооборониВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети