. Три гектари землі біля міськради продадуть відомому підприємцю | Здолбунів City

Три гектари землі біля міськради продадуть відомому підприємцю

ремонт комунікацій (1)Хоча офіційно не підприємцю, а підприємству “Стюар-Агро”, яке розташоване у Здовбиці і яке  очолює Середюк Юрій Олександрович, з родини відомих бізнесмені Середюків (можливо, більш відомий саме Станіслав Середюк).

Землю, площею 2,98 га під колишнім заводом планується продати за 385393 (триста вісімдесят п’ять тисяч триста дев’яносто три ) гривні на підставі експертної грошової оцінки. Сесія Здолбунівської міськради має відбутися 10 червня 2015 року.

Місцеві жителі очікують, що на місці колишнього заводу запрацює нове виробництво, як подейкують запчастин та вузлів до сільгосптехніки.

А поки що підприємство активно займається інженерними комунікаціями навколо земельної ділянки та приміщень на ній.ремонт комунікацій (2)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Микола

  То це ті Середюки, чий бізнес пов’язаний з великогабаритною беушною сільськогосподарською технікою, завдячуючи якій руйнуються і без неї зруйновані дороги в Здовбиці, Уїздцях, П’ятигорах та шибки у вікнах трясуться, хто поблизу тих доріг проживає? А чи відшкодовуються збитки? Звісно, ні. То це ті Середюки, які, розвиваючи сільгоспбізнес, проводять хімічну обробку сільськогосподарських угідь пестицидами, у результаті чого гине людська худоба, забруднюються грунти і води, гинуть птахи, всихають плодові дерева, а люди часто-густо не мають чим дихати і обробляти власні городи у зручний для них час??? Тож бо, стотовідсотково відхреститися від такого виду діяльності, що становить небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людини, Середюки не можуть. Бо чого б то раптом ФГ «П’ятигірське» з юридичною адресою у с. П’ятигори та керівником Середюком С. О. перебувало у «Переліку підприємств, установ та організацій Здолбунівського району, яким необхідно одержати дозвіл на розміщення та ліміти на утворення та розміщення відходів у 2014 році». А чи отримало ФГ «П’ятигірське» той дозвіл, і чи хоч хтось поцікавився як же ті ліміти виконуються, а розміщення відходів дотримується? Та чи хоч одна із екологічних, санітарних, природоохоронних владних структур перевірила, як фірмами і компаніями Середюків виконується ЗУ «Про пестициди і агрохімікати», «Про захист рослин», Державні санітарні правила про «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України на предмет дотримання екологічної безпеки для навколишнього середовища і для людей? І чи люди якимось чином про висновки (чи то позитивні, чи негативні) дізнались? То, може, раніше варто здолбунівців ознайомити з результатами таких перевірок і експертних висновків, а тоді вже торгувати землею в центрі міста для розміщення подібних об’єктів з далеко не екологічною продукцією???

  • О. Панасюк

   Зовсім не захищаючи Середюка: а чи цікавився Микола як обробляють свої поля інші господарства району. Скажу. Абсолютно таким самим чином – що Лапчук, що Мичка, що Кравчук, що Волтерс і інші. Ну що ж зробиш якщо такі сучасні технології – великогабаритна техніка, засоби захисту рослин, мінеральні добрива. А щодо продажу землі то це чиста формальність – якщо підприємство купило нерухомість, то воно в першу чергу претендує на купівлю землі під цією нерухомістю. І це правильно. Скажіть будь-ласка, що ви скажете, коли сусід буде претендувати на землю на якій стоїть ваша хата? Ну і про єхидне згадування Сергія про футбольну академію. А чому б і ні. Є земля -значить на ній можна будувати. Знову таки наведу приклад про хату. Спробуйте її збудувати, коли немає земельної ділянки.

   • Микола

    Ну, по-перше, цікавитися тим, як обробляються поля і який рівень шкоди для навколишнього середовища та здоров”я людей вони спричиняють мають спеціальні служби та самі господарства, дотримуючись згадуваних у коментарі правил, норм та ЗУ. Звісно, ці порушення не лише за Середюками, а й за названими Вами господарниками. Та біда в тому, що «чомусь та з повеління когось» їм це дозволено, як та сама безконтрольність. А по-друге: технології та великогабаритна техніка застосовується і в цивілізованому світі, в усій Європі, куди за подібним досвідом перелічені Вами сільгоспбізнесмени їздять дуже справно. От тільки побачене й почуте з того таки закордонного досвіду вони, як каже наш північни сусід, “имели ввиду”. А головне чи то в польському, німецькому, а чи голландському досвідах те, як вести аграрний бізнес без шкоди для людей, як легально сплачувати усі податки і достойну зарплату працюючим, яким чином і в яких межах відшкодовувати збитки, в т.ч. і за застосування подібних технологій. Ознайомилися вони і з досвідом про те, що використання подібної техніки у густо населених пунктах є недопустимим, а також – що у країнах Європи такого роду діяльність, як застосування гербіцидів, здійснюється під суворим контролем відповідних служб та виключно за встановленими правилами. У разі ж найменших відхилень від цього, а читай законів, – штрафи в сотні тисяч дол.чи євро, а не якийсь там неоподаткований мінімум, і по життєве позбавлення права займатись бізнесом в агросекторі.

 • Сергій

  там напевно футбольна академія буде

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама