Три гектари землі біля міськради продадуть відомому підприємцю

ремонт комунікацій (1)Хоча офіційно не підприємцю, а підприємству “Стюар-Агро”, яке розташоване у Здовбиці і яке  очолює Середюк Юрій Олександрович, з родини відомих бізнесмені Середюків (можливо, більш відомий саме Станіслав Середюк).

Землю, площею 2,98 га під колишнім заводом планується продати за 385393 (триста вісімдесят п’ять тисяч триста дев’яносто три ) гривні на підставі експертної грошової оцінки. Сесія Здолбунівської міськради має відбутися 10 червня 2015 року.

Місцеві жителі очікують, що на місці колишнього заводу запрацює нове виробництво, як подейкують запчастин та вузлів до сільгосптехніки.

А поки що підприємство активно займається інженерними комунікаціями навколо земельної ділянки та приміщень на ній.ремонт комунікацій (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети