Три дні на Здолбунівщині буде відсутнє газопостачання

З 18 вересня по 21 вересня 2018 року у зв’язку з плановими ремонтними роботами буде припинено газопостачання м. Здолбунів, смт Квасилів, а також сіл Ільпінь, Кошатів, Богдашів, Орестів, П’ятигори, Глинськ, Загора, Здовбиця, Новомильськ, Степанівка, Копиткове, Івачків, Мар’янівна, Загороща.

Відключення району відбудеться о 7.00 год 18 вересня. Відновлення газопостачання проводитиметься з 21 вересня після завершення ремонтних робіт.

За інформацією Здолбунівської райдержадміністрації

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети